2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Proszowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter/Serwisant sieci światłowodowych

Lokalizacja

Proszowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

opis stanowiska

Operator telekomunikacyjny K2 Media w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko: "Serwisant sieci światłowodowych"

Opis stanowiska:

  • budowa sieci światłowodowych FTTH
  • podłączanie nowych klientów w technologi światłowodowej
  • konserwacja, serwis i utrzymanie sieci i urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kat. B,
  • chęci uczenia się i poznawania nowych technologii,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • braku przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samochód służbowy

CV i List motywacyjny prosimy przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Lokalizacja

Proszowice,

Małopolskie

Małopolskie, Proszowice
ID: 690109528