2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Kobysewo
Dodane Dzisiaj o 10:04

Monter/ Serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kobysewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·         System motywacyjny powiązany z efektywnością;

·         Możliwość rozwoju zawodowego z dostępnością do szkoleń i kursów specjalistycznych;

·         Benefity socjalne do wyboru pracownika

Oczekujemy:

·         Wykształcenia technicznego lub zawodowe branżowego lub z branż pokrewnych

·         Praktyka w serwisowaniu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych;

·         Prawa jazdy kat. B;

·         Znajomości branży;

·         Dodatkowym atutem będzie posiadanie branżowych certyfikatów zawodowych (F-Gazy) i uprawnień w zakresie spawania i lutowania twardego

·         Samodzielna organizacji miejsca i czasu pracy

Zakres obowiązków:

·       Konserwacja, przegląd, serwis i naprawa urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

·       Montaż i demontaż urządzeń i podzespołów

Lokalizacja

Kobysewo,

Pomorskie

Pomorskie, Kobysewo
ID: 878666813