2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Sandra
Dodane 25 kwietnia 2024

Monter/Serwisant Urządzeń Dźwigowych

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dla naszego klienta z branży dźwigowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter/Elektromechanik urządzeń dźwigowych

Obszar prac: Wrocław i woj. dolnośląskie

Zadania:

  • Montaż, odbiór i rozruch urządzeń transportu bliskiego (dźwigi, schody ruchome, podesty różnych producentów)

  • Serwis urządzeń dźwigowych

  • Pomiary elektryczne

  • Praca od poniedziałku do piątku (7:00-15:00)

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w konserwacji urządzeń dźwigowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy

  • Zatrudnienie na czas nieokreślony już po 3-miesięcznym okresie próbnym!

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia (podstawa + premie!)

  • Pełne wdrożenie do pracy

  • Różnorodność projektów – praca z urządzeniami różnych producentów

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Zapraszamy do przesłania aplikacji CV poprzez przycisk APLIKUJ

Skontaktuj się z nami by poznać więcej szczegółów: 66*******37

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 909371748