2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Toruń
Dodane 11 kwietnia 2024

Monter / Serwisant urządzeń klimatyzacji i wentylacji

Wynagrodzenie

4 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma MIRTOR posiada wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję w branży HVAC na rynku Toruńskim i jego okolicach. Specjalizujemy się wykonywaniu instalacji oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter/serwisant urządzeń klimatyzacji oraz wentylacji

Praca przy urządzeniach oraz systemach typu: split, multisplit, VRF, centrale wentylacyjne, kurtyny powietrzne.

Osoby z branży elektrycznej, chłodniczej oraz utrzymania ruchu obiektów również poszukiwani.

Praca na miejscu w Toruniu wraz z wyjazdami do okolicznych miejscowości.

Zakres obowiązków:

  • Montaż urządzeń

  • Serwis urządzeń

  • Montaż instalacji

  • Diagnostyka oraz usuwanie awarii

Oczekiwania:

       • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

       • Sumienność i odpowiedzialność, dokładność i estetyka pracy

       • Prawo jazdy kat. B

       • Uprawnienia F- gazy oraz SEP do 1kV (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość dalszego rozwoju oraz zdobycia doświadczenia

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, ustalone indywidualnie, terminowe rozliczenia

  • Szeroka gama szkoleń

Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 910980790