2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Zaścianki
Dodane 09 kwietnia 2024

MONTER - SERWISANT urządzeń klimatyzacyjnych / Elektryk

Wynagrodzenie

30,50 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zaścianki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma BIATERM PHU poszukuje pracownika na stanowisko: MONTER - SERWISANT urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła ewentualnie elektryka (praca dorywcza). Zapraszamy również studentów politechniki lub uczniów/absolwentów technikum.

Zakres obowiązków:

· pomoc przy montażu klimatyzacji, pomp ciepła i urządzeń chłodniczych (np. podłączanie instalacji elektrycznej, chłodniczej);

· pomoc w pracach serwisowych klimatyzacji, pomp ciepła, urządzeń chłodniczych, wentylacji,

Wymagania: podstawowa wiedza z zakresu działania urządzeń i instalacji elektrycznych.

Oferowane warunki: praca dorywcza. Istnieje możliwość uzgodnienia ilości godzin pracy w tygodniu. Wynagrodzenie min 31 zł/h brutto. Data rozpoczęcia pracy do uzgodnienia.

Lokalizacja

Zaścianki,

Podlaskie

Podlaskie, Zaścianki
ID: 888226095