2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Polesie
Anna
Dodane 17 maja 2024

Monter serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozszerzeniem działalności firmy Bramsec i wprowadzeniem działu klimatyzacji poszukujemy pracownika na stanowisko monter-serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Montaż jednostek klimatyzacyjnych w domach i obiektach przemysłowych

  • Serwis, konserwacje, okresowe przeglądy jednostek klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

  • W razie potrzeby pomoc przy montażu i serwisie bram, szlabanów, napędów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pełne i profesjonalne wyposażenie narzędzi i elektronarzędzi

  • Możliwość wpływania na rozwój gałęzi klimatyzacyjnej w firmie i wprowadzania nowych rozwiązań

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

  • Pracę w zespole w przyjaznej atmosferze

  • Słodkie przyjemności tj. kawę, herbatę i często coś słodkiego na rozpoczęcie dnia pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu i serwisie urządeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole

    Jeżeli masz doświadczenie w klimatyzacjach i chcesz współtworzyć i rozwijać nasz dział klimatyzacji prześlij nam swoje CV.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 917393699