2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Brzozów
Dodane Dzisiaj o 08:06

Monter Sieci i Instalacji Gazowych - Polska Spółka Gazownictwa

Lokalizacja

Brzozów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko: Monter Sieci i Instalacji Gazowych

Miejsce świadczenia pracy: obszar działania Gazowni w Brzozowie

Nr ref. rekrutacji: 767/729/JAS/2023

Jakie będą Twoje zadania:

  • udział w pracach związanych z budową oraz przebudową sieci i instalacji gazowych

  • kontrola stanu technicznego sieci i instalacji gazowych

  • udział w pracach związanych z naprawą oraz usuwaniem awarii na sieciach i instalacjach gazowych

  • wypełnianie dokumentacji technicznej oraz rejestrowanie w udostępnionej aplikacji w/w działań

 Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

  • mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym profilu

  • prawo jazdy kat. B

  • aktualne świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji grupy 3 (gazowe) lub gotowość do jego uzyskania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność w działaniu, dbałość o powierzony sprzęt

Przyłącz się do nas, jeśli jest dla Ciebie ważne:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce! Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022.

  • premia miesięczna i kwartalna

  • dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie o karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, posiłki profilaktyczne w formie bonów żywieniowych

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w Technikum Gazowniczym/na studiach wyższych i podyplomowych

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi, zapewnienie odzieży roboczej

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”)

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 24.05.2024

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzozów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Brzozów
ID: 917302272