2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Zgłobień
Dodane 28 maja 2024

Monter sieci sanitarnych / Pracownik budowlany

Wynagrodzenie

37 - 74 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zgłobień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Monter sieci sanitarnych

Miejsce pracy:  województwo podkarpackie oraz praca w delegacji

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (na początek okres próbny potem umowa na czas nieokreślony),

  • ubezpieczenie grupowe,

  • szkolenie zawodowe adekwatne do potrzeb,

  • wolne weekendy,

  • system premiowy uzależniony od wyników,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • premia uznaniowa.

Główne zadania na stanowisku:

  • prace monterskie przy sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • prace ziemne,

  • współpraca z pozostałymi pracownikami,

  • wykonywanie prac zgodnie z wytycznymi Kierownika Budowy,

  • zachowanie bezpiecznej pracy na budowie.

Wymagania:

  • zaangażowania w powierzone obowiązki,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • doświadczenie w zawodzie oraz umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziane),

  • prawo jazdy kategorii B będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym,

  • elastyczność i niezawodność w pracy,

  • gotowość do pracy na terenie województwa podkarpackiego.

Zalety oferty:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy oraz system premiowy,

  • praca z doświadczonym zespołem,

  • stabilność zatrudnienia,

  • udział w ciekawych i ambitnych projektach inwestycyjnych,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Lokalizacja

Zgłobień,

Podkarpackie

Podkarpackie, Zgłobień
ID: 918181655