2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Dolnośląskie
  6. Wsparcie techniczne - Wrocław
  7. Wsparcie techniczne - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Monter sieci teletechnicznych

Wynagrodzenie

4 650 - 5 830 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku telekomunikacyjnym.

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji inwestycji teletechnicznych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

MONTER SIECI TELETECHNICZNYCH

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Lokalizacja uszkodzeń, naprawa i konserwacja sieci teletechnicznej

  • Obsługa sprzętu pomiarowego

  • Prace na wysokości powyżej 3m

  • Wykonywanie prac instalacyjnych - przyłącza abonenckie;

  • Instalacja i konfiguracja urządzeń telekomunikacyjnych;

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury telekomunikacyjnej;

  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych;

  • Montaż /demontaż i konfiguracja sprzętu teletechnicznego

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B- czynne

  • Wykonywanie instalacji w technologii ETTH/PON,FTTH

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Brak przeciwwskazań do prac na wysokościach

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi oraz elektronarzędzi

  • Wiedza w zakresie budowy i działania sieci teleinformatycznych;

  • Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Podstawowa znajomość budowy sieci telekomunikacyjnej

  • Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

W CV prosimy dopisać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 783352759