2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Mokotów
praca MPWIK
Dodane 02 maja 2024

Monter Sieci Wodociągowej w Oddziale Gospodarki Wodomierzowej

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dlaczego warto pracować w MPWiK w m. st. Warszawie?

Jesteśmy firmą z blisko 140 letnią tradycją!

Jesteśmy firmą z misją – każdego dnia dostarczamy mieszkańcom aglomeracji warszawskiej ponad 300 milionów litrów smacznej i czystej wody!

Jesteśmy nowoczesną firmą z wizją – stosujemy innowacyjne technologie i stale się rozwijamy!

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

(Pion Wody/Zakład Sieci Wodociągowej/Oddział Gospodarki Wodomierzowej)

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Mikkego 4

Nr ref.: 95/2024, 103/2024

 Naszym Pracownikom oferujemy:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        pracę w oparciu o wartości wynikające z blisko 140-letniej tradycji

·        atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

·        kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

·        dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

·        możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

·        bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

·        uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (m.in. badmintona, piłkarska, squasha, koszykówki, siatkarska, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

·        3 godziny dla rodziny – dodatkowy czas wolny

·        dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Główny zakres obowiązków:

 ·        wymiana zamontowanych i montaż nowych wodomierzy

·        przebudowa podejść wodomierzowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami

·        usuwanie awarii w obrębie zestawu wodomierzowego

·        podłączanie i uruchamianie wodomierzy działających w systemie zdalnego odczytu

·        ujawnianie nielegalnego/bezumownego poboru wody

·        prowadzenie pojazdu w samoobsłudze

Nasze wymagania:

·        wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

·        umiejętność obsługi komputera

·        prawo jazdy kategorii B

·        umiejętność tworzenia podstawowych materiałów do dokumentacji: zdjęć, szkiców, opisów itp.

·        gotowość do podjęcia pracy w systemie 2- zmianowym

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 914456834