2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Rybnik
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter sieci zewnętrznych wod.-kan.

Wynagrodzenie

6 800 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma projektowo-wykonawcza PRD Marcin Lendzioszek z Rybnika poszukuje kandydatów na stanowisko: monter zewnętrznych sieci wod. - kan. lub całe brygady.

Zakres prac związany z budową sieci wodociągowych / kanalizacyjnych / instalacją przydomowych oczyszczalni ścieków. Praca od poniedziałku do piątku, system jednozmianowy - teren woj. śląskiego, roboty w promieniu ~50,0km od Rybnika, w okresie natężenia prac budowlanych ze zwiększoną ilością godzin.

Zakres obowiązków / wymagania:

  • montaż kanałów sanitarnych, deszczowych, sieci wodociągowych, przyłączy wod.-kan. wraz z robotami towarzyszącymi;

  • odpowiedzialność, organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B;

  • dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt;

  • mile widziane czynniki mające wpływ na stawkę: czytanie dokumentacji technicznej, obsługa zgrzewarek różnego typu, , obsługa niwelatora, obsługa maszyn budowlanych do zagęszczeń gruntu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, umowę o zlecenie i  w systemie B2B),

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • dojazdy na budowę płatne 100%,

  • premia za pracę w soboty,

  • możliwość szkolenia i rozwoju na danym stanowisku.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę PRD z siedzibą w Rybniku zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 550664184