2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrówka Nowa
Dodane Dzisiaj o 18:10

Ślusarz, monter/spawacz

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrówka Nowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma zajmująca się produkcją elementów ciśnieniowych do kotłów energetycznych oraz elementów stalowych, w związku z rozwojem działalności zatrudni na stanowisko:

1) Ślusarz (od 24zł do 28 zł)

Zakres i obowiązki:

- organizowanie własnego stanowiska pracy;

- wykonywanie prac ślusarskich na podstawie rysunku technicznego;

- przygotowanie powierzonego materiału do procesu spawania

- montaż i demontaż elementów zgodnie z projektem

2) Ślusarz/monter (od 25 zł do 28zł)

- umiejętność sczepiania MAG;

- montaż i demontaż konstrukcji urządzeń kotłowych oraz stalowych zgodnie z projektem

3) Giętacz rur (do przyuczenia)

- organizowanie własnego stanowiska pracy

- gięcie elementów na podstawie rysunku technicznego

- umiejętność uzbrojenia maszyny do gięcia w potrzebny osprzęt

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego, adekwatne do umiejętności i zaangażowania;

- pracę w systemie jednozmianowym;

- pracę w zespole posiadającym doświadczenie.

Dokładna stawka ustalana jest podczas rekrutacji pracownika w siedzibie firmy.

Miejsce pracy: Dąbrówka Nowa

Możliwe wyjazdy w delegacje dodatkowo (ustalane podczas rekrutacji).

Lokalizacja

Dąbrówka Nowa,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Dąbrówka Nowa
ID: 914584769