2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdynia
  6. Praca za granicą - Kamienna Góra
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter/Spawacz aluminium stoczniowy 131 - od zaraz - od 3500€

Lokalizacja

Gdynia, Kamienna Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Poszukujemy osób na stanowisko: MONTER KADŁUBÓW oraz SPAWACZ 131 Aluminium

Poszukujemy: spawaczy aluminium oraz monterów kadłubów aluminium,

Poszukujemy chętnych i zmotywowanych spawaczy 131 / monterów aluminium do pracy na hali przy budowie jachtów i łodzi z aluminium. Naszym klientem jest producent w branży stoczniowej i oferuje on pracę na długi okres czasu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

SPAWACZ:

  • Przynajmniej 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Aktualny certyfikat spawalniczy Bureau Veritas (możliwość zrobienia dokumentu tej firmy certyfikującej na miejscu we Francji)

  • Referencje od poprzednich pracodawców wymagane

  • Próbki na miejscu pion plus sufit.

MONTER:

  • 5 lat doświadczenia w projektach morskich

  • Czytanie planów

  • Heftowanie

  • Przygotowanie do spawania

  • Cięcie gazowe

  • Doświadczenie i referencje w podobnych projektach morskich

OFERUJEMY:

  • Podstawę godzinową: 40 godzin tygodniowo + nadgodziny,

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę,

  • Dobrej jakości zakwaterowanie

  • Pokryty koszt codziennych dojazdów do pracy,

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie - 3700 euro miesięcznie przy 44 godzinach tyg. na stanowisku SPAWACZA / 3600 euro miesięcznie przy 44 godzinach tyg. na stanowisku MONTERA,

  • Tygodniowe zaliczki,

  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora (pomoc w urzędach, ubezpieczenie, itp.) na czas trwania współpracy,

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Kamienna Góra
ID: 780769670