2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Kielce
Karolina Krzemińska
Dodane 29 kwietnia 2024

monter - spawacz, Kielce, 1 zmiana

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Posiadasz doświadczenie jako ślusarz- monter- spawacz MIG/ MAG? Aplikuj do Nas! Szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy  pracę w stabilnej firmie, atrakcyjnie wynagrodzenie,  pracę w systemie 1 zmianowym!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od  5000-7000 zł brutto
  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • praca na 1 zmianę w godzinach 6-14
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna itp.

zadania

  • wykonywanie operacji spawania metodą mig/mag
  • prace monterskie i ślusarskie
  • przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną

oczekujemy

  • znajomości rysunku technicznego
  • kwalifikacji spawalniczych MIG/MAG
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 910348666