2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Przeworsk
Dodane 25 kwietnia 2024

monter/spawacz konstrukcji z doświadczeniem metoda TIG 141

Lokalizacja

Przeworsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Stanowisko: monter/spawacz konstrukcji z doświadczeniem metoda TIG 141

Miejsce pracy: Spaw-Met Sp. Z o.o. Przeworsk, ul. Łąkowa 5

Praca: dwuzmianowa 6-14/14-22

Główne zadania i obowiązki:

•        udział w procesie produkcji zespołów spawanych ze stali nierdzewnej i/lub aluminium

•        czytanie dokumentacji technicznej

•        składanie zespołów spawanych z elementów zgodnie z dokumentacją i instrukcjami technologicznymi

•        przygotowywanie powierzchni, elementów i części do spawania, ukosowanie krawędzi, ustalanie wzajemnego położenia części i sczepianie

•        wiercenie otworów i obróbka ślusarska

•        sczepianie/spawanie metoda TIG 141

•        samokontrola

•      obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (wózki widłowe, suwnice, żurawie)

•      obsługiwanie i konserwowanie sprzętu do spawania

Wymagania:

•      wykształcenie co najmniej zawodowe

•      dobra znajomość czytania dokumentacji technicznej

•      doświadczenie w produkcji konstrukcji spawanych

•      uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, żurawi

•      pracowitość i samodzielność

Oferujemy:

•      zatrudnienie na umowę o pracę

•      wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia

•      możliwość rozwoju zawodowego

•   ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Przeworsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przeworsk
ID: 910972225