2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Kielce
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter - Spawacz MAG 135 - Niemcy

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Exbud Konstrukcje Sp. z o.o. ogłasza rekrutację na stanowisko:

·         Monter - Spawacz z uprawnieniami MAG 135 - Niemcy

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac spawalniczych,

  • spawanie elementów stalowych w osłonie CO2 (MAG),

  • spawanie w różnych pozycjach,

  • składanie elementów konstrukcji stalowych i elementów rurowych.

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku montera - spawacza,

  • aktualny certyfikat spawalniczy w metodzie MAG 135,

  • praktyka w spawaniu konstrukcji stalowych w metodzie MAG,

  • znajomość rysunku technicznego.

 Zapewniamy:

  • Od pierwszego dnia umowę o pracę na pełny etat.

  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca).

  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe).

  • Zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom.

  • Odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia.

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.

  • Polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, sprawy urzędowe).

  • Pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 891778776