2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Toruń
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter Spawacz / Monter Sieci i Instalacji Gazowych

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu w Europie. Dostarczamy gaz do ponad 7 milionów odbiorców na terenie całej Polski poprzez ponad 200 tys. km gazociągów. Zatrudniamy ponad 11 tys. pracowników.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Monter-Spawacz / Monter Sieci i Instalacji Gazowych

Miejsce świadczenia pracy: obszar działania Gazowni w Toruniu

Nr ref. rekrutacji: 175/160/BYD/2024

 Jakie będą Twoje zadania?

  • zabezpieczanie i/lub usuwanie awarii i nieszczelności na sieciach i instalacjach gazowych,

  • spawanie gazociągów i przyłączy podczas budowy, przebudowy, naprawy sieci gazowych,

  • ocena stanu technicznego sieci gazowej,

  • uruchomienie / zakończenie dostaw paliwa gazowego,

  • wypełnianie dokumentacji technicznej i rejestracja zadań w udostępnionej aplikacji

Co jest dla nas ważne?

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,

  • doświadczenie w wykonywaniu połączeń spawanych (spawanie doczołowe rur),

  • uprawnienia spawalnicze w metodzie 111 (elektroda) lub 141 (TIG) – lub gotowość do uzyskania,

  • świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji grupy 3 (E3) – lub gotowość do uzyskania,

  • prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (ilość i godziny zmian zależeć będą od przypisania do brygady).

Istnieje możliwość zatrudnienia na stanowisku Monter Sieci i Instalacji Gazowych - warunkiem jest chęć zdobycia uprawnień i umiejętności spawania doczołowego rur w celu przyuczenia do objęcia w przyszłości stanowiska Monter Spawacz.

Przyłącz się do nas, jeśli są dla Ciebie ważne:

  • stabilny pracodawca – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    Znajdujemy się w ścisłej czołówce najlepszych Pracodawców w Polsce!

    Zajęliśmy 7 miejsce w badaniu marki pracodawcy Randstad Employer Brand Research 2022

  • praca bez delegacji,

  • premia miesięczna i kwartalna,

  • dodatkowe świadczenia w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, świadczenia okolicznościowe, świadczenia dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, posiłki profilaktyczne w formie bonów żywieniowych,

  • możliwość zapisania się do Pracowniczego Programu Emerytalnego, Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych, poprzez udział w szkoleniach, kursach oraz naukę w Technikum Gazowniczym,

  • bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi,

  • dodatkowy dzień wolny od pracy: 4 grudnia (święto branżowe, tzw. „Barbórka”).

Dokumenty aplikacyjne wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Wojciecha Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 909674976