2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Olsztyn
Dodane 17 kwietnia 2024

Monter - Spawacz TIG/MAG

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stawka: do 8’ 300 zł brutto przy umowie o pracę (lub odpowiednio do 70 zł/h przy jednoosobowej działalności gospodarczej)

Firma ACOUSTICS  działająca w branży spawanych konstrukcji metalowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

MONTER - SPAWACZ TIG/MAG - Elbląg

Wymagania:

- doświadczenie w montażu i spawaniu rurociągów, zbiorników i konstrukcji ze stali nierdzewnej

- znajomość rysunku technicznego

- wiedza techniczna w zakresie obróbki stali nierdzewnej

- doświadczenie w spawaniu metodą TIG 141

- dodatkowym atutem będą uprawnienia spawalnicze oraz umiejętność spawania metodą MAG 135 oraz doświadczenie przy produkcji zbiorników

Zakres obowiązków:

- samodzielny montaż i spawanie zbiorników i ich elementów zgodnie z dokumentacją techniczną, - samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną, a także obowiązującymi normami spawalniczymi - przeprowadzanie prób szczelności swoich projektów zgodnie z wytycznymi

- przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych

Oferujemy:

- wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia -  do 8’ 300 zł brutto przy umowie o pracę (lub odpowiednio do 70zł/h przy jednoosobowej działalności gospodarczej)

- umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza (do wyboru)

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- stałą pracę w zakładzie produkcyjnym w Elblągu

- pomoc w zakresie dojazdów/zakwaterowaniu

KONTAKT:

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: + 48 573-310-01

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 912457060