2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wałbrzych
Dodane 04 kwietnia 2024

Monter Stoisk Targowych

Wynagrodzenie

6 800 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Public Address Polska Sp. z o.o. poszukuje monterów stoisk targowych. Szukamy kandydatów z pasją do pracy manualnej, zdolnych do pracy w dynamicznym środowisku targowym oraz posiadających umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

  • Montaż i demontaż stoisk targowych zgodnie z zaplanowanymi specyfikacjami.

  • Sprawdzanie i przygotowywanie materiałów oraz narzędzi potrzebnych do montażu.

  • Współpraca z zespołem projektowym w celu zapewnienia poprawnego wykonania projektów.

  • Wykonywanie napraw i konserwacji stoisk.

  • Praca w Polsce i zagranicą.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu stoisk targowych lub pracy w branży targowej będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi montażowych.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zmotywowaną i gotową do pracy w wymagającym środowisku targowym, czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV wraz z informacją w tytule wiadomości: "Aplikacja na stanowisko Montera Stoisk Targowych".

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 909355386