2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter stolarki okiennej - Belgia - Najlepsze warunki

Wynagrodzenie

13 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy

Opis

O nas

Accent jest ekspertem numer jeden w dziedzinie rekrutacji długoterminowych pracowników kontraktowych dla firm belgijskich. Dysponujemy najbardziej rozległą siecią biur w Belgii, obejmującą 300 placówek. Każdego dnia ponad 1000 wyspecjalizowanych konsultantów pomaga znaleźć zatrudnienie ponad 18 000 osób.

Accent Foreign to nasz oddział specjalizujący się w rekrutacji pracowników zagranicznych, zarówno tych, którzy już przebywają w Belgii, jak i tych, którzy nadal przebywają w swoich krajach ojczystych, ale są zainteresowani przeprowadzką do Belgii.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż stolarki okiennej z PVC i aluminium

  • Montaż szyb

  • Montaż elementów stolarki zewnętrznej (poręczy, balustrad balkonowych)

  • Montaż elementów uszczelniających i mocujących

  • Montaż drzwi, portów i żaluzji zewnętrznych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

  • Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B i własnego samochodu będzie dodatkowym plusem.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze stawkami obowiązującymi w branży budowlanej

  • Pracę z możliwością zawarcia umowy na stałe

  • Pracę w 40-godzinnym systemie pracy

  • 12 dni dodatkowego urlopu budowlanego

  • Premię budowlaną i pogodową

  • Pomoc biura w załatwianiu wszelkich formalności/administracji/ubezpieczeń itp.

KRAZ nr 22675

Poszukujesz pracy w Belgii , ale ta oferta nie spełnia twoich oczekiwań?

Skontaktuj się z nami mailowo, lub telefonicznie.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 868894015