2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gościcino
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter/Serwisant stolarki/pomocnik montera- Okna Drzwi Bramy Rolety

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gościcino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma VINDOR poszukuje osób z doświadczeniem przy stolarce budowlanej (okna, drzwi, bramy, rolety, żaluzje, automatyka) na stanowiska Montera i Serwisanta, a także osoby bez doświadczenia ale za to z umiejętnościami i chęciami do pracy jako Pomocnik Montera.

Obecnie poszukujemy kandydatów zmotywowanych do pracy na stanowisku:

  • Moner stolarki

  • Serwisant stolarki

  • Pomocnik montera stolarki

Nasze oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut B+E)

  • sumienność i dokładność wykonywanych prac monterskich i serwisowych

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych,

  • Sporządzanie raportów/protokołów z wykonywanych prac i ścisła współpraca z osobą odpowiedzialną za planowanie prac serwisowych.

  • Gotowość i chęć do nauki/rozwoju.

  • Punktualność,

Docelowe zadania na stanowisku:

  • Montaż lub/i Serwis stolarki okiennej, drzwiowej, bram garażowych i osłon zewnętrznych z automatyką,

  • Sporządzanie raportów z wykonanej pracy, protokołów oraz przekazanie dokumentacji,

  • ścisła współpraca z logistyką w firmie,

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B.

  • praca od poniedziałku do piątku

  • wynagrodzenie godzinowe lub stałe + premia.

  • zdobywanie nowych umiejętności, przyuczenie do zawodu.

  • pracę w zgranym zespole profesjonalistów,

  • wpływ na planowanie czasu pracy, wysoką samodzielność.

Ustalenie poziomów zarobków odbywa się na bezpośrednim spotkaniu. Jesteśmy elastyczni i doceniamy fachowców

Zachęcamy także do złożenia CV osoby z predyspozycjami technicznymi, które chcą się nauczyć nowego zawodu i zdobyć doświadczenie zawodowe.

Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty w siedzibie firmy ul. Wiejska 8A 84-241 Gościcino lub przesłanie e-maila z CV.

Zapraszam do aplikowania oraz kontaktu bezpośredniego:

Paweł Marcysiak

www.vindor.pl

Lokalizacja

Gościcino,

Pomorskie

Pomorskie, Gościcino
ID: 853899865