2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Psie Pole
Dodane 12 kwietnia 2024

Monter systemów klimatyzacji i wentylacji

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

PRI Hydropol-Dekor oferuje kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Naszym Klientom proponujemy szeroką ofertę usługową obejmującą indywidualne rozwiązania instalacyjne dla wszelkiego rodzaju pomieszczeń biurowych, domów mieszkalnych, lokali usługowych, pawilonów handlowych, obiektów przemysłowych oraz wielu innych.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko

MONTER SYSTEMÓW KLIMATYZACJI I WENTYLACJI.

Zakres obowiązków:

·   Montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacji mechanicznej

Nasze oczekiwania:

·        Dyspozycyjność - gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania (prace mogą być wykonywane na terenie całego kraju) – wyjazdy w delegacje

·        Samodzielność i odpowiedzialność

·        Znajomość rysunku technicznego

·        Doświadczenie w montażu klimatyzacji i wentylacji

·        Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·        Stabilne warunki pracy

·        Umowa o pracę

·        Rozwój zawodowy

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zapraszamy do aplikowania!

W CV powinna znajdować się klauzula:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 911216376