2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chybie
Dodane 02 kwietnia 2024

Monter szaf sterowniczych

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chybie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AUSTER specjalizuje się w serwisie maszyn CNC, działa na rynku od 2017 roku. Przez lata buduje sobie zaufanie klientów oraz dostarcza im dokładnie tego, czego potrzebują.

Serwisuj z nami przyszłość.

Poszukujemy pracowników na stanowiska

  • Monter szaf sterowniczych

Opis stanowiska:

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych

- projektowanie, wykonywanie prac i instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami

- projektowanie i wykonywanie szaf sterowniczych - montaż szaf elektrycznych i sterowniczych

- diagnozowanie i naprawa usterek elektrycznych

- montaż systemów elektrycznych - udział przy testach i montażu produkowanych maszyn i urządzeń

- kontrola poprawności wykonania instalacji elektrycznej

- przeprowadzanie czyszczenia i konserwacji szaf sterowniczych

- wykonywanie testów działania systemów bezpieczeństwa

- prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów wg. harmonogramu

- współpraca z dostawcami materiałów elektrycznych - obsługa elektronarzędzi - prace montażowe

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

- odpowiedzialność, rzetelność, dokładność i dbałość w wykonywaniu swoich obowiązków - umiejętność analitycznego myślenia

- dojazd do Klienta

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- doświadczenie związane z montażem szaf sterowniczych

- wykształcenie zawodowe lub techniczne: elektryk, mechatronik, automatyk lub pokrewne

- mile widziane osoby z doświadczeniem w dziale utrzymania ruchu

- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

- znajomość języka angielskiego w zakresie technicznym

- znajomość urządzeń automatyki przemysłowej

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie:  4500 - 6500 zł na rękę!

- typ umowy - umowa o pracę;

- zatrudnienie na pełny etat;

- umowa o pracę (3-miesięczny okres próbny),

- pracę w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 (ewentualnie 7:00 - 15:00)

- komfortowe warunki pracy

- przyjazną atmosferę

  • Lokalizacja: Chybie, ul. Objazdowa 6

Wyślij do nas swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie 79*******73 :)

Lokalizacja

Chybie,

Śląskie

Śląskie, Chybie
ID: 812350690