2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Osielsko
Dodane 07 maja 2024

Monter szaf sterowniczych / elektrycznych

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Osielsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BYPASS współpracująca z międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadającą wieloletnie globalne doświadczenie w produkcji m.in. złączy, kabli oraz specjalistycznych wiązek kablowych dla wymagających klientów poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Osielsko

Nr Ref.: 05/2024

Opis stanowiska:

  • Montaż centrali elektrycznych na podstawie schematu ideowego / rysunku technicznego

  • Praca przy montażu wiązek kablowych (m.in. cięcie kabli ręczne i mechaniczne, zarabianie kabli, montaż złączy, obkurczanie termiczne złączek i kabli)

  • Kontrola techniczna, jakościowa i wzrokowa wykonywanej pracy, materiałów i komponentów

  • Współpraca z innymi działami produkcyjnymi (inspekcja, test, magazyn)

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie praktyczne przy montażu szaf/central elektrycznych

  • Zdolności manualne (praca z małymi elementami – sprawne ręce i dobry wzrok)

  • Wykluczona wada daltonizmu (konieczność rozróżniania kolorów)

  • Wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie) lub osoby o podobnych zainteresowaniach (do zweryfikowania)

  • Umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziane

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne, chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Umiejętność lutowania

  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas niekreślony  (najpierw 3 miesiące próbne)

  • Wynagrodzenie w przedziale 5000 PLN brutto/mies

  • Tymczasowo praca jednozmianowa, docelowo praca dwuzmianowa od poniedziałku do piątku

  • Benefity – multisport, opieka medyczna - Medicover, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, szkolenia

  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, wsparcie pozostałych pracowników

  • Do zakładu dojeżdża autobus miejski z Bydgoszczy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Osielsko,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Osielsko
ID: 916637506