2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Grudziądz
Dodane 30 kwietnia 2024

Monter technologii zbożowo-nasiennych

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

 Serafin P.U.H. to firma z rodzinnymi tradycjami, z powodzeniem działająca na rynku maszyn od 2005 roku. W naszej ofercie znajdują się maszyny przeznaczone do budownictwa, ogrodnictwa, rolnictwa, prac komunalnych oraz przetwórstwa i przechowywania zbóż i nasion. W Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Gminie Płużnica zbudowaliśmy nasz trzeci oddział, do którego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

·         montaż konstrukcji i elementów według rysunków

·         obróbka metali, cięcie, spawanie, wiercenie

·         kompletownie zamówień i elementów potrzebnych do montażu

·         montaż wykonanych elementów u klientów teren całego kraju

·         spawanie konstrukcji i elementów dla osób umiejących spawać (możliwość nauki i zdobycia uprawnień)

·         pomoc przy transporcie i ustawianiu konstrukcji i maszyn

·         Przestrzeganie zasad BHP oraz dbałość o bezpieczeństwo własne i innych osób

·         dbałość o powierzony sprzęt i mienie

·         współpraca z innymi pracownikami

·         utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

 Charakter pracy: praca w delegacji na terenie całego kraju od poniedziałku do piątku, sporadycznie w weekendy

Nasze wymagania

·         umiejętność czytania rysunku technicznego

·         znajomość budowy maszyn

·         umiejętność pracy w zespole

·         samodzielność w rozwiązywaniu problemów

·         umiejętność posługiwania się językiem polskim (konieczna jest współpraca na montażach z pracownikami z innych firm)

·         zaangażowanie i chęć rozwoju w obszarze montażu i ślusarstwa

·         dokładność i dbałość o jakość wykonania ostatecznego produktu

·         prawo jazdy kategorii B obowiązkowe (jazda busem do 3,5tony)

Mile widziane:

·         uprawnienia (SEP, operator podnośnika koszowego, monter rusztowań, spawacz (TIG, MIG), operator wind towarowych, operator wciągarek)

·         znajomość języka angielskiego

·         doświadczenie w pracy o podobnym profilu

·         chęć do długotrwałej współpracy

·         chęć zdobywania wiedzy, umiejętności i doświadczenia

·         znajomość przemysłu rolniczego, transportu i przechowywania ziarna,

·         umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do obróbki metali (tokarka, frezarka)

To oferujemy

·         umowę o pracę (po okresie próbnym)

·         atrakcyjny system premiowania

·         prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie

·         pomoc w procesie wdrażania

·         możliwość szkoleń i rozwoju

·         pracę w doświadczonym zespole, w stabilnym i dynamicznie rozwijającym się prywatnym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         swobodną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 915464300