2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gorlice
Rockfin Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter Układów Hydraulicznych Rockfin Sp. z o.o.

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie instalacji hydrauliki siłowej na podstawie rysunku technicznego/ schematu hydraulicznego

  • Montaż systemów rurowych

  • Realizacja procesów technologicznych oraz zadań produkcyjnych zgodnie z wyznaczonymi terminami

  • Nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem przyrządów, narzędzi i urządzeń

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów lub montera instalacji hydrauliki siłowej

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość armatury hydraulicznej i komponentów

  • Zdolności organizacyjne oraz adaptacyjne

Mile widziane:

  • Znajomość rysunku izometrycznego i schematu hydraulicznego

  • Umiejętność gięcia rur i sczepiania spoin metodą TIG

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym

  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń

  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)

  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne)

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin

  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości

  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny

  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 861556007