2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Brzegi
Dodane Dzisiaj o 07:51

MONTER URZĄDZEŃ (elektrycznych/elektronicznych)

Lokalizacja

Brzegi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Brzegach koło Krakowa/Wieliczki poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter urządzeń elektrycznych/ elektronicznych

Zadania:

  • Montaż szafy sterowniczej łącznie z kablowaniem paneli sterowania

  • Montaż kabli i wiązek kablowych

  • Wypełnianie dokumentacji wymaganej przez ustalone procedury

  • Możliwa obsługa suwnic

Nasze oczekiwania:

  • Współpraca i współdziałanie z innymi członkami zespołu

  • Umiejętność pisania, czytania i rozumienia dokumentów związanych z wykonywaną pracą

  • Bardzo dobra komunikacja z współpracownikami i przełożonymi

  • Gotowość do przejęcia odpowiedzialności za działania,

  • Chęć poznania i zrozumienia zasad i procedur obowiązujących w firmie oraz wykazywania się inicjatywą i samodzielnością w pracy

Co oferujemy:

  • Praca dla biznesu tworzącego technologie energii odnawialnej

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji działającej na stale rosnącym rynku

  • Umowa o pracę przez APT

Lokalizacja

Brzegi,

Małopolskie

Małopolskie, Brzegi
ID: 917300605