2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Płock
Dodane 30 kwietnia 2024

Monter (urządzenia ciepłownicze) - praca Płock

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Bilfinger Industria Services Polska zatrudni Montera Urządzeń ciepłowniczych z doświadczeniem lub bez.

Zadania:

  • Prace montażowe na instalacjach wodnych  grzewczych ( węzły i sieci ciepłownicze)

  • Prace eksploatacyjne  i remontowe  na instalacjach ciepłowniczych w tym przeglądy, konserwacja, kontrola parametrów, lokalizowanie uszkodzeń sieci

  • Usuwanie awarii

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (energetyk, hydraulik, mechanik)

  • Podstawowa znajomość instalacji elektrycznych oraz urządzeń automatycznej regulacji

  • Doświadczenie w pracach monterskich (instalacje ze stali, miedzi, PP)

  • Samodzielność i rzetelność

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (Instrukcje, rysunek techniczny, schematy, projekty itp.)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz dyżurów

Mile widziane - uprawnienia energetyczne SEP Gr.  I i II

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)

  • Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia

  • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 913869430