2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter wentylacji - Berlin do 25€/h

Wynagrodzenie

17 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy monterów wentylacji do pracy na terenie Berlina od poniedziałku 13.05.2024 !

NIE ODPOWIADAMY NA PUSTE WIADOMOŚCI Z NUMEREM TELEFONU !!!

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji wentylacyjnych

  • Montaż klap ogniowych

  • Praca z planami

  • Różnorodne naprawy

  • Demontaż starej instalacji, montaż nowej

  • inne prace związane z pracą montera wentylacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie minimum 5 lat

  • Samodzielność w pracy

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację na budowie ( jedna osoba na brygadę)

  • Polska działalność gospodarcza

  • Wymagany jest druk A1

  • Wymagane OC firmy

  • Wymagane niezbędne dokumenty do wykonywania usług budowlanych na terenie Niemiec jak np. zwolnienie z podatku budowlanego Freistellungbescheinigung

  • Punktualność, pozytywne nastawienie do pracy, rzetelność

!! BRAK NAŁOGÓW !!

  • Własne narzędzia, elektronarzędzia

  • Samochód na dojazdy na plac budowy

  • Przez pierwsze dwa tygodnie sprawdzana jest wiedza montera oraz inne czynniki wpływająca na dobrą współpracę

Oferujemy:

  • 20-25€ na godzinę

  • Faktury co dwa tygodnie

  • Istnieje możliwość rozliczania się od zlecenia

Dodatkowym atutem będą:

  • Kwalifikacje zawodowe / uprawnienia/ wykształcenie kierunkowe

W przypadku zainteresowania proszę o zgłaszanie się przez OLX lub o kontakt na numer podany w ogłoszeniu. Proszę o kontakt pod numerami tel.: 789 | 212 | 085 lub 789 | 033 | 899

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 693136861