2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Kobyłka
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter wod-kan zewnętrzne sieci

Wynagrodzenie

35 - 55 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kobyłka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma DKM-LASKOWSCY SP.J. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter zewnętrznych sieci wodnokanalizacyjnych Miejsce pracy: Kobyłka i Polska

WYMAGANIA:

-obsluga niwelatora

-umiejętnością prawidłowego montażu rurociągów pod niwelator

- umiejętnością prawidłowego montażu studni

- umiejętnością zagęszczania wykopu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- montaż kanalizacji sanitarnej pod niwelator

- montaż wodociągów

- zagęszczanie wykopów

OFERUJEMY:

-Wynagrodzenie od 30 zł do 35 zł netto - na rękę na godzinę w zależności od umiejętności

Możliwość zatrudnienia całej brygady wod-kan

Firma istnieje od 1989r. Wykonuje roboty sanitarne, drogowe, odwodnienia terenu na obszarze warszawy i okolic.

Lokalizacja

Kobyłka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kobyłka
ID: 334841632