2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Sulechów
Dodane 11 kwietnia 2024

Monter wyrobów z drewna

Lokalizacja

Sulechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Agencja Pracy Staff In wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11088 poszukuje dla swojego, wieloletniego Klienta – jednego z największych w Europie producentów wyrobów drewnianych, pracownika na stanowisko:

Monter  wyrobów z drewna.

Miejsce pracy: Świebodzin

Obowiązki:

·       montaż wyrobów drewnianych (palet) na różnych etapach procesu produkcji,

·       posługiwanie się niezbędnymi narzędziami i urządzeniami,

·        utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w magazynie.

Wymagania:

·        umiejętność pracy w zespole,

·        zaangażowanie w wykonywaną pracę,

·        odpowiedzialność, uczciwość i komunikatywność.

Oferujemy:

·        umowę  o pracę,

·        atrakcyjne wynagrodzenie - stawka 25,60 zł brutto/godz.,

·        premię + dodatki,

·        dwuzmianowy system pracy 6:00-14:00 i 14:00-22:00,

·        przyjazną atmosferę pracy,

·        badania lekarskie i odzież roboczą na koszt pracodawcy.

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Zapraszamy!!!

Lokalizacja

Sulechów,

Lubuskie

Lubuskie, Sulechów
ID: 835237983