2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Skarżysko-Kamienna
Karolina Krzemińska
Dodane 29 kwietnia 2024

monter z rysunkiem i/ ub spawacz z uprawnieniami 135,1 zmiana

Wynagrodzenie

4 700 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujesz pracy w której wykażesz się znajomością rysunku technicznego? Praca z na warsztacie sprawia Ci przyjemność? A może chcesz zdobyć doświadczenie w wysoko wyspecjalizowanej firmie z branży motoryzacyjnej? Aplikuj już dziś! Mamy dla Ciebie pracę w Skarżysku-Kamiennej!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 4 700- 6 000 zł brutto
  • pracę na jedną zmianę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, płatne urlopy, świadectwo pracy)
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa itp.

zadania

  • montaż konstrukcji stalowych
  • sczepianie lub spawanie elementów konstrukcji (osoby z uprawnieniami)
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • wstępna kontrola jakości produktu

oczekujemy

  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomość obsługi elektronarzędzi
  • uprawnienia mag 135 dla osób zainteresowanych stanowiskiem spawacza
  • dyspozycyjności do pracy w Skarżysku
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 910360501