2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter zabudów z płyt GK - Katowice!

Lokalizacja

Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma BERGEL Sp. z o.o. specjalizująca się w wykonywaniu robót wykończeniowych na obiektach wielkopowierzchniowych przyjmie pracownika na stanowisko MONTER ZABUDÓW Z PŁYT G/K!

Działamy na dużych obiektach takich jak: hale sportowe, biurowce, hale magazynowe, szkoły.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie okładzin z płyt g/k na kleju gipsowym

  • montaż ścian działowych z płyt g/k

  • montaż sufitów podwieszanych z płyt g/k

  • wykonywanie robót pomocniczych towarzyszących malowaniu powierzchni tynków wewnętrznych, gładzi, płyt g/k

  • wykonywanie powłok malarskich ścian, sufitów (bez pasów, zacieków, itp.)

Wymagania:

  • precyzja i estetyka wykonywanych prac

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • doświadczenie w pracy na dużych budowach

  • dobry wzrok

  • sprawność manualna

  • dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa

  • zmysł równowagi i brak lęku wysokości

Jeżeli jesteś osobą, która spełnia powyższe wymagania prosimy o kontakt pod numerem 88*******21 lub o podanie w odpowiedzi informacji na temat:

  • wieku (interesują nas osoby w wieku max. 40 lat)

  • posiadanego doświadczenia

  • numer kontaktowego

Wypłaty zawsze będziesz otrzymywać terminowo! Pierwsze dwa wynagrodzenia w formie tygodniówek, później stałe wypłaty dwutygodniowe. Pracujemy przez cały rok, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7 do 17. Działamy na terenie Śląska - nie wysyłamy pracowników w delegacje!

Napisz do nas jeżeli jesteś osoba zdecydowaną na pracę w naszym zespole!

www.bergel.com.pl

Śląskie

Śląskie, Katowice, Załęska Hałda-Brynów cz. Zach.
ID: 906405799