2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Ostaszewo
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter zabudowy - podłogowy

Lokalizacja

Ostaszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Ostaszewo

Twój zakres obowiązków:

  • prace związane z produkcją i montażem wyposażenia ambulansów - w szczególności wykończenie podłóg (w tym klejenie, szlifowanie).

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi elektronarzędzi (takich jak: wkrętarki, szlifierki itp.),

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • dbałość o jakość, dokładność, precyzja.

Mile widziane

  • wszelkie dodatkowe uprawnienia mile widziane.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie zależne od kwalifikacji + dodatki,

  • praca w systemie jednozmianowym (5:45-13:45),

  • komfortowe i przyjazne warunki pracy,

  • ubezpieczenie na życie,

  • prywatna opieka medyczna,

  • parking pracowniczy.

Lokalizacja

Ostaszewo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ostaszewo
ID: 911266034