2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Chełm
Dodane 22 kwietnia 2024

Monter ze znajomością języka angielskiego

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy Pracownika na Stanowisko: Monter ze znajomością języka angielskiego - może być młoda osoba chętna do przyuczenia.

Wymagany warunek - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie)

Miejsce pracy: Chełm

Zakres obowiązków:

Prace związane z montażem armatury przemysłowej. Możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia, wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie. Osoba na tym stanowisku raz na jakiś czas będzie pełniła rolę tłumacza dla cudzoziemców, gdy będą problemy z komunikacją (doraźnie).

Wymiar czasu pracy:

Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku po 10 godzin oraz sobota 8 godzin.

Oferujemy:

Dla osoby zaangażowanej oferujemy atrakcyjną ścieżkę kariery

Wynagrodzenie (zależne od doświadczenia oraz zaangażowania) : 7000 zł - 9000 zł netto

Bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny

kom. +48**********36

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 913706478