2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Zaspa Młyniec
Dodane 06 kwietnia 2024

MONTER zewnętrznych sieci sanitarnych wod-kan

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa Młyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Monter zewnętrznych instalacji sanitarnych wod-kan

Twój zakres obowiązków:

  • praca przy montażu zewnętrznych sieci i przyłączy wod-kan

  • wykonywanie powierzonych zadań montażowych z zakresu wodno-kan;

  • praca przy zagęszczaniu gruntu przy użyciu zagęszczarki;

  • praca związana z wykopami pod instalacje wodociągowe i kanalizacyjne

Nasze wymagania:

  • punktualność

  • dyspozycyjność "od zaraz"

  • odpowiedzialność

  • rzetelność w realizowaniu zleconych prac

  • umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku,

  • Umowa o pracę, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Informacje o firmie

Firma WODKAN GNIECH to firma budowlana z bogatym doświadczeniem gwarantująca wysoką jakość, fachowość i terminowość w realizacji projektów. Przewodnią profesją naszych przedsięwzięć są zewnętrzne sieci wodno-kanalizacyjne. Świadczymy usługi polegające na kompleksowej budowie sieci i przyłączy wodociągowych, sanitarnych i deszczowych.

W razie pytań, proszę o kontakt telefoniczny:   5 1. 6 2. 3. 4 0. 1 4

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Zaspa Młyniec
ID: 909845569