2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Grudziądz
Dodane 14 maja 2024

MrGarden w Grudziądzu zatrudni Inżyniera Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MrGarden Sp. z o.o. w Grudziądzu jest firmą działającą na rynku lokalnym oraz międzynarodowym od 2016 roku. Spółka należy do grupy kapitałowej firmy Stelmet S.A. największego w Polsce i jednego z największych producentów architektury ogrodowej.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Grudziądz

Zakres obowiązków na danym stanowisku:

  • analizuje przyczyny i skutki awarii oraz wprowadza działania prewencyjne;

  • analizuje stan techniczny urządzeń i opracowuje plany remontów i przeglądów oraz określa zakres prac, czasookres wykonania i koszty;

  • nadzoruje wykonywanie remontów maszyn, urządzeń i instalacji;

  • opracowuje plany diagnostyczne i stosuje prewencję w celu zminimalizowania możliwości wystąpienia sytuacji awaryjnych;

  • wdraża i utrzymuje system TPM;

  • prowadzi dokumentacje techniczną maszyn i urządzeń;

  • uczestniczy w pracach modernizacji maszyn i urządzeń celem optymalizacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika, automatyka, mechatronika);

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy, projekty);

  • dobra znajomość MS Office, AutoCAD;

  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę;

  • dobra komunikacja interpersonalna oraz umiejętność pracy w zespole;

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość wymogów prawnych dotyczących dokumentacji i bezpieczeństwa maszyn;

  • znajomość standardów TPM;

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym i międzynarodowym.;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • pracę od poniedziałku do piątku;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • świadczenie dodatkowe: karta Multisport, paczki mikołajowe dla dzieci do lat 14-u, premie świąteczne, karnety żużlowe.

Zapraszamy również studentów ostatniego roku nauki do składania aplikacji.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Więcej informacji na temat innych prowadzonych rekrutacjach oraz informacji o firmie można uzyskać na naszej stronie internetowej www.mrgarden.com.pl.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail podany na naszej stronie www.mrgarden.com.pl lub osobiście w Dziale Kadr Zakładu w Grudziądzu

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Spółkę MrGarden Sp. z o.o..” Jeśli chcecie Państwo brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez MrGarden Sp. z o.o.. w celach przyszłych rekrutacji.” Administratorem danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji jest MrGarden Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gorzowska 20,65-127 Zielona Góra, . Jeśli chcesz wiedzieć, jak chronimy Twoje dane, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności na stronie www.mrgarden.com.pl

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 915423445