2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Słupsk
Dodane Dzisiaj o 08:10

MS Okna i Drzwi zatrudni Pracowników Produkcji

Wynagrodzenie

4 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

MS OKNA I DRZWI SP. Z O.O

 Firma z wieloletnim doświadczeniem MS Okna i Drzwi Sp. z o. o. zajmująca się produkcją okien i drzwi z drewna , zatrudni pracowników na rożne stanowiska.

Pracownik produkcji (dział okien drewnianych)

Miejsce pracy: Słupsk ul. Portowa 16a

Główne zadania:

• przestrzeganie ustalonych standardów produkcji,

• odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie i utrzymanie w dobrym stanie technicznym, powierzonych maszyn i urządzeń,

• kontrola jakości wytwarzanego produktu, zgodnie z wyznaczonymi normami,

• dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagamy:

• zmysłu technicznego i zdolności manualnych,

• dyspozycyjności do pracy dwuzmianowej,

• zdolności szybkiego uczenia się,

• odpowiedzialności, rzetelności, uczciwości,

• dobrej organizacji pracy,

• wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę i premie

• osoby do przyuczenia - miesięczne wynagrodzenie 4300zł/brutto

• osoby z doświadczeniem przy produkcji okien lub pracy w przemyśle drzewnym - miesięczne wynagrodzenie 4500 – 6500zł/brutto

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

• możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,

• świadczenia pracownicze, fundusz socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub dostarczenie osobiście na adres Słupsk ul. Portowa 16a (Dział okien drewnianych).

Informujemy, że wnikliwie zapoznamy się ze wszystkimi nadesłanymi dokumentami, natomiast skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w procesie rekrutacji prowadzonym przez MS Okna i Drzwi Sp. z o. o. z siedzibą w Słupsku, w zakresie danych osobowych wykraczających ponad te, które Pracodawca może żądać na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy. Oświadczam, że dane te zostały przekazane przeze mnie dobrowolnie i z własnej inicjatywy.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 828295947