2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Mysłakowice
Tatiana
Dodane 24 kwietnia 2024

Murarz_ Praca za granicą_ Belgia

Lokalizacja

Mysłakowice

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukuje doświadczonych murarzy, praca na terenie Belgii w miejscowości Lummen, Diest, schulen.

Budowa apartamentów, domów jednorodzinnych.

Obowiązki:

• murowanie fasady "klinkier", bloczki betonowe, silka,

• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,

• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,

• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,

• własna działalność gospodarcza, A1

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie w godzinach od 24 euro/h lub akord,

• pomoc przy zakwaterowaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV rekrutacja(at)regess.eu lub kontakt telefoniczny.

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Lokalizacja

Mysłakowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mysłakowice
ID: 909219192