2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Kościan
Dodane 10 maja 2024

Murarz zbrojarz pomocnik cieśla szalunkowy Firma Budowlana

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma budowlana Adamas z Kościana zatrudni na stanowisko murarz / zbrojarz / pomocnik budowlany.

Praca w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie. Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Opis stanowiska:

  • wiązanie zbrojeń

  • szalowanie fundamentów, trzpieni, wieńcy

  • wznoszenie ścian budynków

Wymagania:

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu robót budowlanych

  • mile widziane doświadczenie w/w wymienionym zawodzie

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,

  • stabilne (również w okresie zimowym) legalne zatrudnienie,

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych czynności wypłacane terminowo + premie

  • dojazd do pracy z Kościana.

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 622093361