2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Pomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Gdynia
  7. Cukiernik, piekarz - Orłowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Must Bake szuka pomocy piekarza na nocną zmianę

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Orłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy pomocnika piekarza na nocną zmianę do naszej rzemieślniczej cukierni i piekarni Must Bake !

Opis stanowiska:

- pomoc przy wypieku pieczywa i wyrobów cukierniczych

- przygotowywanie składników, mieszanie ciast i wykonywanie innych czynności pomocniczych

- utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

- praca w zespole i wsparcie głównego piekarza

- praca w godzinach 21:00- 5:00

Wymagania:

- pasja do pieczenia i zdolności manualne

-doświadczenie w pracy w cukierni lub piekarni będzie dodatkowym atutem

- umiejętność pracy w zespole i elastyczność w dostosowaniu się do zmieniających się warunków

- dokładność, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły

Oferujemy:

- pracę w przyjaznym środowisku rzemieślniczej piekarni

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwijania umiejętności w dziedzinie wypieku i cukiernictwa

- rabat pracowniczy na nasze wyroby

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną pasji i chęci do nauki, to ta praca jest dla Ciebie! Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV. Czekamy na Twoje zgłoszenie i nie możemy się doczekać, aby powitać Cię w naszym zespole !

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Orłowo
ID: 914391439