2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Warszawa
  7. Opieka nad dziećmi - Śródmieście
Dodane 02 maja 2024

Muzyczno-językowy żłobek Lalilu zatrudni opiekunkę

Wynagrodzenie

5 400 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli marzy Ci się satysfakcjonująca i twórcza praca, zgłoś się do Lalilu! Szukamy osoby, dla której praca z dziećmi to pasja! Rozpoczęcie pracy: od zaraz lub początek lipca lub września 2024.

Lalilu Creative Preschool, to butikowe, anglojęzyczne przedszkole w sercu Warszawy z ponad 10-letnim doświadczeniem. Żłobek Lalilu jest kameralny (2 grupy), mieści się w osobnej willi na parterze, z ogrodem. Żłobek jest dwujęzyczny, nastawiony na rozwój holistyczny dzieci ze szczególnym uwzględnieniem muzykalności, sztuki i języków.

Do Lalilu dojedziesz łatwo – doskonałe połączenie ze wszystkich stron Warszawy (przystanek GUS i NIK). Będziesz pracować w stałych komfortowych godzinach pracy (8.00-16.00 i 9.00-17.00), w estetycznych wnętrzach willi z klimatem przedwojennej Warszawy. Na miejscu dostaniesz przepyszne jedzenie z naszej domowej ekologicznej kuchni. Jeśli masz psa i chciałabyś  z nim czasem przyjść do pracy, nie ma z tym problemu bo kochamy zwierzęta:)

W Lalilu poznasz zgrany zespół ludzi z różnych stron świata – organizujemy wspólne wyjścia, imprezy a nawet wyjazdy! A od września planujemy bezpłatną jogę dla nauczycielek na miejscu:)

Twój zakres obowiązków

· Opieka i dbałość o holistyczny i kreatywny rozwój dzieci w grupie

· Budowanie przyjaznych relacji z rodzicami

· Realizacja własnych projektów dla swojej grupy lub dla całej społeczności przedszkola (opcjonalnie, dla chętnych, za dodatkowym wynagrodzeniem)

Nasze wymagania

· Doświadczenie w roli opiekunki

· Łatwość w nawiązywaniu relacji - uśmiech i energia

· Chęć do dalszego rozwoju (udział w szkoleniach)

· Dodatkowym atutem (lecz nie wymaganym) będzie znajomość języka angielskiego

· Dodatkowym atutem będzie muzykalność (otwartość i chęć do śpiewania z dziećmi)

 To oferujemy

· Umowa o pracę

· Praca w zespole 6 osobowym (25 dzieci podzielonych na 2 grupy)

· Konkurencyjne, rosnące wraz ze stażem wynagrodzenie

· Prywatna opieka medyczna

· Bezpłatne pyszne posiłki na miejscu z naszej eko kuchni

· Pracę w stałych dogodnych godzinach 8.00-16.00 i 9.00-17.00

· Szkolenia i kursy

· Wsparcie logopedy i psychologa

· Możliwość realizacji własnych projektów (dodatkowo płatnych)

· Nowe przyjaźnie z ludźmi z całego świata!

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914752392