2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Fabryczna
Dodane 09 maja 2024

Mycie KURNIKÓW 25-29 zł netto/h (tylko mężczyźni)

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Firma CleanVet sp. z o.o.

 ul. Księgarska 1

 51-180 Wrocław

Zatrudni: Pracownik fizyczny- mycie kurników po kurach, indykach, kaczkach itp.

PRACUJEMY 10 GODZIN DZIENNIE!

STAWKA OD 25-29 ZŁ/H NETTO!

Zakres obowiązków:

-Mycie pomieszczeń

-Dbałość o powierzony sprzęt oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy

- Praca w delegacji

Wymagania:

-Motywacja do pracy

-Spostrzegawczość oraz dokładność

-Mile widziane doświadczenie

-Odpowiedzialność i rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązków

-Umiejętność pracy w zespole

- Wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:

- Wyposażenie w narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

-Stabilne warunki zatrudnienia

-Ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 752721912