2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Ostrów Wielkopolski
Dodane 24 kwietnia 2024

Mycie/polerowanie łodzi/jachtów - Norwegia

Wynagrodzenie

80 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NorwegiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Øksenøya Marina autoryzowany sprzedawca produktów "Mercury" oferujący miejsca parkingowe dla ponad 400-u łodzi i jachtów.

OPIS STANOWISKA

Poszukujemy pracowników tymczasowych na nadchodzący sezon do naszej Mariny zlokalizowanej blisko centrum Oslo, na Fornebu.

WYMAGANIA

  • Mile widziane wykształcenie/doświadczenie zawodowe w pracy przy łodziach/mechanice samochodowej/polerowaniu pojazdów

  • Język norweski i/lub angielski na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pozytywny wpływ na współpracowników

  • Samodzielność i dokładność

  • Elastyczność oraz pozytywne podejście do pracy

  • Orientacja na klienta

NASZA OFERTA

  • Praca w młodym zespole i dobrej atmosferze

  • Nowoczesny warsztat

  • Mieszkania w centrum miasta za rozsądną cenę

  • Pomoc w załatwieniu formalności niezbędnych do pracy w Norwegii

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: od zaraz

OKRES ZATRUDNIENIA: 10-12 tygodni

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 914132357