2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bielsko-Biała
Dodane 17 kwietnia 2024

Myjnia samochodowa, pracownik myjni z doświadczeniem Bielsko Biała

Wynagrodzenie

4 250 - 5 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do wsparcia naszego zespołu w oddziale studia na ul. Mostowej 5 na stanowisko Pracownik myjni

Lokalizacja: Bielsko Biała ul. Mostowa 5 - Centrum Handlowe Galeria Sfera II

Zadania podstawowe:

  • mycie oraz suszenie aut z zewnątrz,

  • detailing wnętrze: odkurzanie, czyszczenie dywaników, kokpitu, szyb

Z czasem możliwe rozbudowanie umiejętności o pranie tapicerki materiałowej, czyszczenie tapicerki skórzanej, nakładanie wosków.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat b

  • dyspozycyjność

  • dokładność w wykonywaniu zadań

  • mile widziane doświadczenie w pracy na myjni

Oferujemy:

  • umowę zlecenie w okresie próbnym

  • umowę o pracę po 1-3 miesiącach - indywidualne ustalenia z pracownikiem

  • 8 godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku

  • 1 sobota pracująca

  • wynagrodzenie od 4250 zł brutto

  • szkolenie

Proszę o wysyłanie cv qdexpress.bb(małpa)gmail.com

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912495716