2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Ochota
Dodane 20 maja 2024

Na stałe lub Weekendy -Praca sklep spożywczo-przemysłowy Ochota

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep Żabka na Ochocie zatrudni od zaraz pracowników na stanowiska:

Magazynier - zakres obowiązków :

  • przyjmowanie dostaw

  • wykładanie towaru z magazynu na półki sklepowe

  • układanie towarów wg.aktualnych planogramów

  • drukowanie etykiet cenowych

  • dbanie o czystość i estetykę sklepu

Praca w godzinach 8,.00 -16.00

Kasjer Sprzedawca - zakres obowiązków:

  • obsługa klienta z zachowaniem standardów sieci

  • przygotowywanie gorących posiłków

  • dbanie o terminy i czas rozmrażanych produktów

  • wypiekanie mrożonego pieczywa

  • dokładanie towaru z magazynu na półki sklepowe

Praca w weekendy w godzinach 6.00-14.30 oraz 14.30-23-00

Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń , premie finansowe.

Zatrudniamy również osoby ze statusem ucznia-studenta

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu olx lub kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 910358139