2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koszęcin
Dodane 10 maja 2024

Nabór na stanowisko Specjalista ds. monitoringu i ewaluacji

Wynagrodzenie

4 242 - 5 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania ogólne (niezbędne):

1. Ukończony 18 rok życia.

2. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Wymagane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:

1. Minimum wykształcenie średnie.

2. Minimum rok stażu pracy na stanowisku o charakterze zgodnym z zakresem obowiązków.

3. Znajomość problematyki i doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji projektów z udziałem środków UE;

4. Znajomość aktów prawnych: prawo o stowarzyszeniach, ustawy o organizacji pożytku publicznego i wolontariacie, aktów prawnych związanych z realizacją LSR i działalnością LGD.

5. Biegła znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office i Internetu.

6. Rozwinięte umiejętności interpersonalne.

7. Zmysł organizacyjny, inicjatywa, kreatywność.

8. Samodzielność w wykonywaniu obowiązków.

9. Prawo jazdy kategorii B.

10. Umiejętność redagowania pism.

Pożądane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:

1. Wykształcenie w zakresie administracji lub ekonomii.

2. Doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji projektów na terenach wiejskich.

3. Doświadczenie w pozyskiwaniu środków z innych programów unijnych i krajowych.

Inne oczekiwania:

1. Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

2. Gotowość do pracy w terenie.

Zakres obowiązków:

1. Wykonywanie zadań związanych z monitoringiem i ewaluacją, zgodnie z założeniami procedury monitoringu i ewaluacji.

2. Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji związanej z procesem monitoringu i ewaluacji, w tym formularza ankiety monitorującej na potrzeby monitorowania realizacji LSR.

3. Prowadzenie rejestrów dokumentacji niezbędnych w celu realizacji założeń procedury monitoringu i ewaluacji.

4. Sporządzanie okresowych sprawozdań z monitoringu wdrażania LSR oraz funkcjonowania LGD, w tym składanego Zarządowi Województwa do dnia 31 stycznia każdego roku realizacji LSR sprawozdania z realizacji LSR za rok poprzedni oraz informacji monitorującej w zakresie 19.4

5. Prowadzenie dokumentacji merytorycznej z realizowanych przez LGD zadań.

6. Przygotowanie sprawozdań z realizowanych przez LGD zadań.

7. Rekrutacja beneficjentów do projektów.

8. Realizacja projektów Stowarzyszenia.

9. Stała współpraca z koordynatorami LGD.

10. Docieranie z informacjami o LGD do nowych podmiotów z terenu LGD.

11. Świadczenie doradztwa w zakresie przygotowywania wniosków o przyznanie pomocy i wniosków o płatność na operacje realizujące cele LSR.

12. Przygotowywanie umów pod zadania wynikające z zakresu obowiązków.

13. Branie udziału w szkoleniach i konferencjach wynikających z zakresu obowiązków.

14. Wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora biura lub Zarząd.

Warunki pracy:

1. Wymiar czasu pracy – 1/1 etat.

2. Wynagrodzenie – do indywidualnego ustalenia.

3. Miejsce pracy: Biuro LGD – Koszęcin ul. Szkolna 13, obszar LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska”.

Wymagane dokumenty:

1. Życiorys (CV) – z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej, zawierający także aktualny adres do korespondencji, e-mail i nr telefonu.

2. Oświadczenie o spełnianiu wymagań ogólnych.

3. Kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje.

4. Kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy.

5. Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.

CV powinny być opatrzone klauzulą: „Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu danych oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” z siedzibą w Koszęcinie (kod: 42-286 ) ul. Szkolna 13 moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Składanie ofert:

1. Oferty w formie pisemnej można złożyć osobiście w Biurze LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” (w godzinach pracy biura), przesłać pocztą na adres: Stowarzyszenie LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska”, 42-286 Koszęcin ul. Szkolna 13 lub przesłać e-mailem.

2. Kandydaci zakwalifikowani do dalszego postępowania zostaną powiadomieni o miejscu i czasie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Lokalizacja

Koszęcin,

Śląskie

Śląskie, Koszęcin
ID: 917331736