2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Rawa Mazowiecka
Dodane 26 kwietnia 2024

Nabór na wolne stanowisko pracy

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

RAWSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SP. Z O.O. W RAWIE MAZOWIECKIEJ OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Referent w Dziale Administracji

  • Nazwa i adres jednostki: Rawskie TBS Sp. z o. o. , 96-200 Rawa Mazowiecka

ul. Tomaszowska 10J.

  • Określenie stanowiska: referent.

  • Określenie wymagań związanych ze stanowiskiem:

  • wymagania niezbędne:

 wykształcenie średnie(preferowane wyższe),

 co najmniej dwuletni staż pracy, na takim stanowisku lub podobnym,

 pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych,

 nieposzlakowana opinia,

 niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

 znajomość przepisów prawa z zakresu min. ustawy o własności lokali, ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego, ustawa o ochronie praw lokatorów,

 biegła obsługa komputera,

 samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów,

 posiadanie prawa jazdy kat. B,

 stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie.

  • wymagania dodatkowe:

 inne dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje zawodowe w tematyce związanej z zadaniami stanowiska pracy,

 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

 umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,

 kreatywność, samodzielność,

 umiejętność pracy w zespole,

 dyspozycyjność, obowiązkowość, rzetelność, staranność,

 wysoka kultura osobista

 znajomość programu Granit będzie dodatkowym atutem.

  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

 obsługa programu czynszowego w zakresie naliczania opłat czynszowych i mediów,

 prowadzenie spraw związanych z obsługą najemców, właścicieli oraz nieruchomości przydzielonych do administrowania,

 prowadzenie dokumentacji administracyjnej i eksploatacyjnej,

 dokonywanie odczytów wskazań liczników,

 rozliczanie kosztów zużycia mediów,

 przygotowanie umów najmu i przekazywanie najemcom lokali mieszkalnych, usługowych

i stanowisk postojowych,

 wystawianie faktur,

 udział w odbiorach prac remontowych,

 udział w przeglądach okresowych,

 udział w przekazywaniu lokali mieszkalnych i użytkowych,

 kompleksowa obsługa szkód ubezpieczeniowych,

 nadzór nad firmami obsługujących nieruchomości,

 koordynowanie prac porządkowych na nieruchomościach,

 pobieranie opłat targowych na targowisku miejskim „Mój Rynek”

 kompleksowa obsługa Wspólnot Mieszkaniowych,

 organizowanie i obsługa corocznych zebrań Wspólnot Mieszkaniowych

V. Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

1) praca w wymiarze 1 etatu,

2) 40 godzin tygodniowo,

3) umowa o pracę: pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony,

4) specyfika pracy: praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie.

VI. Wymagane dokumenty:

a. list motywacyjny,

b. kwestionariusz osobowy,

c. curriculum vitae,

d. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz staż pracy,

e. kopie świadectw pracy,

f. kopie innych dodatkowych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,

g. oświadczenia:

  • niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

  • o posiadaniu obywatelstwa polskiego oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.

Każdy dokument składany w formie kserokopii musi być potwierdzony za zgodność z oryginałem przez składającego ofertę, poprzez użycie zwrotu „stwierdzam zgodność z oryginałem”, miejscowość, data, czytelny podpis. Dokumenty składane w oryginale muszą być podpisane czytelnie przez kandydata.

VII. Określenie terminu i miejsca składania dokumentów:

Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie w sekretariacie Rawskiego TBS Sp. z o.o Rawa Mazowiecka ul. Tomaszowska 10J lub listownie na adres: Rawskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. 96-200 Rawa Mazowiecka ul. Tomaszowska 10J z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko referent w Dziale Administracji RTBS Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka”, w terminie do dnia 10 maja 2024 roku, do godz. 15:00. Dokumenty, które wpłyną do siedziby Spółki po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane. W przypadku ofert nadesłanych listownie liczy się data wpływu oferty do siedziby Spółki. Wzór kwestionariusza osobowego niezbędnego do złożenia oferty pracy oraz klauzula RODO dostępne są do pobrania na stronie www.bip. rawskie-tbs.akcessnet.net bądź siedzibie Spółki Rawa Mazowiecka, pokój nr 3 w godzinach pracy Spółki. Osoby, których oferty spełnią wymagania formalne zostaną dopuszczone do kolejnego etapu procedury naboru. O dalszej procedurze naboru i terminach kandydaci będą poinformowani telefonicznie.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 914648306