2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Skrzyszów
Dodane 11 kwietnia 2024

Nabór pracowników do Sklepu spożywczego - Żabka Skrzyszów

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skrzyszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Czy szukasz pracy, która oferuje stabilność, możliwość rozwoju i ciekawe wynagrodzenie? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną okazję! Dołącz do naszego zespołu jako kasjer-sprzedawca w naszym sklepie spożywczym i wspólnie twórz przyjazne miejsce zakupów dla naszych klientów.

Oferujemy

  • Umowę o pracę po okresie próbnym (okres próbny przez 3 miesiące na umowie zlecenie)

  • Pracę na dwie zmiany, co pozwoli na elastyczność w planowaniu czasu

  • Premie uznaniowe, które będą wynagradzać Twoje zaangażowanie i wysiłek

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach naszej sieci sklepów

  • Możliwość uzyskana bonów zakupowych do 1000 zł

Obowiązki

  • Dbaj o salę sprzedaży zgodnie z naszymi standardami, zapewniając czystość i porządek

  • Obsługuj naszych klientów z uśmiechem i profesjonalizmem, udzielając im potrzebnych informacji

  • Dbałość o stanowisko pracy, w tym utrzymanie porządku na kasie i przy stojakach z produktami

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym, włączając w to również soboty i dni handlowe (możliwość ustalenia zmian z resztą personelu)

Jeśli jesteś gotowy/a na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV przez portal OLX lub zostaw go w sklepie przy ulicy Wspólna 1a

Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszej dynamicznej społeczności i rozpocznij nową przygodę w branży handlowej.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Skrzyszów,

Śląskie

Śląskie, Skrzyszów
ID: 665815635