2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Komorniki
Paweł Oleś
Dodane 03 maja 2024

Nagel Polska - Magazynier z UDT - magazyn przeładunkowy.

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towaru - praca ze skanerem;

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych;

  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia;

  • gotowość do pracy w niskich temperaturach - pracujemy w mikroklimacie zimnym (ok +4 stopnie Celsjusza).

Wynagrodzenie + warunki pracy:

  • praca w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie zawsze na czas do 10-go każdego miesiąca;

  • wynagrodzenie podstawa + premia + dodatek nocny;

  • dyspozycyjność ze względu na pracę zmianową (dwie lub trzy zmiany);

  • pierwszego dnia otrzymasz od nas ciepłą odzież roboczą;

  • codziennie ciepły posiłek regeneracyjny (obiad) - w całości dofinansowany,

  • Miejsce pracy Komorniki koło Poznania.

Dodatkowe profity:

  • program poleceń pracowniczych ekstra 4000 zł na rękę;

  • karty sportowe – MEDICOVER SPORT

  • dodatkowe premie świąteczne z okazji Bożego Narodzenia,

  • prezenty bożonarodzeniowe dla dzieci naszych pracowników,

  • ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin,

  • opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin,

  • pracownicze plany kapitałowe,

  • dodatkowe świadczenia socjalne,

  • dodatkowe dni wolne uzależnione od stażu pracy,

  • nagrody jubileuszowe uzależnione od stażu pracy.

Rekrutacja z nami jest prosta i szybka:

W celu wzięcia udziału w pierwszym etapie rekrutacji, wyślij nam swoje CV klikając w "Aplikuj":

  • pierwszy etap poświęcamy na zapoznanie się z nadesłanymi aplikacjami;

  • drugi etap, zaprosimy Ciebie do nas pokażemy Tobie jak pracujemy, oraz porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach.

Trzymamy za Ciebie kciuki i mamy nadzieję - do usłyszenia!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 773946871